Utvalg og komitèer | NCF

Utvalg og komitèer

LOVUTVALGET:

Stein Arne Hammersland (leder)
Tlf m: 922 32 490
E-post: sahtrek@online.no
   
Inger Ness
Tlf. m: 930 09 728
E-post: inger_ness@yahoo.no

Ove Veum
Tlf. m: 920 40 905
E-post: oveveum@online.no

Jannike Byberg (varamedlem)
Tlf. m: 473 24 913
E-post: jfbyberg@icloud.com

   
DISIPLINÆR- OG SANKSJONSUTVALGET:
   
Øistein Eriksen (leder)
tlf.: 915 18 043
E-post: oei-e@online.no
   
Lisbeth Berntsen Huse
Tlf. m: 994 88 278
E-post: fmoplbh@fylkesmannen.no  
  
Per Inge Simonsen
Tlf. m: 957 78 757
E-post: pisimons@online.no

Roar Sæterhaug (varamedlem)
Tlf. m: 918 97 463
E-post: roarsat@gmail.com
 

KONTROLLKOMITÈEN:
   
Bjørn Hamre (leder)
Tlf. m: 900 56 510
E-post: bjorn.hamre@klp.no 
   
Tone Gellein Halvorsen
Tlf. m: 915 45 493
E-post: Tone.Gellein.Halvorsen@sensonor.no

 Terje Johnsen
 Tlf. m: 934 84 777
 E-post: terjegrut@gmail.com

 Anne-Lise Katle (varamedlem)
 Tlf. m: 900 20 516
 E-post: anne-lise.katle@fleten.no 

 Jan Erik Steen (varamedlem)
 Tlf. m: 922 53 261
 E-post: janerik@norskradiomuseum.no
   

VALGKOMITÈEN:

Gaute Kindervåg (leder)
Tlf. m: 901 72 374
E-post: gki@mento.no

Marianne Balto
Tlf. m: 480 63 358
E-post: mabahen03@yahoo.no

Kjell Bjertnes
Tlf. m: 911 95 550
E-post: post@kjell-bjertnes.no

Heidi Sannes (varamedlem)
Tlf. m: 930 48 284
E-post: sannesheidi@gmail.com

 

TEKNISK UTVALG:

Leder:
Bjørn Birkeland
Tlf: 943 97 451
E-post: bjoebirk@me.com

Kjell Ivar Larsen
Tlf. 906 89 161
E-post: kjilars@online.no

Turid Foss
Tlf. 906 72 287
E-post: tufoss@online.no

Per Gunnar Hansen
Tlf. 926 51 314
E-post: per-gunnar.hansen@eqtiming.com

Heidi Stenbock-Haakestad
Tlf. 928 04 303
E-post: heidi.haakestad@gmail.com
 

MASTERSUTVALGET:

Leder:
Jørn Michalsen
m: 913 45 748
E-post: ncfmasters@syklingoslo.no

Medlemmer:

Geir Asbjørn Nilsen
m: 971 37 578
E-post: gasni@online.no

Øyvin Wormnæs
m: 917 96 233
E-post: oew@outlook.com

Camilla Helen Landsverk
m: 416 32 465
E-post: millahelen73@gmail.com

Hugo Strand
m: 970 19 785
E-post: hugo.strand@nb.no

TURRITTUTVALGET:

Morten Mørk (Styrkeprøven)
E-post: morten.mork@styrkeproven.no

Marton Digernes (Bryne CK)
E-post: marton@digernes.eu

Sølvi Amundsen Aas (Birkebeinerrittet)
E-post: solvi@birkebeiner.no

Siri Ommedal (Nordsjørittet)
E-post: siri@nordsjorittet.no

Marit Brokke (Telemark Tours)
E-post: mb@grenlandsk.no

 

Nyheter

8.-10. februar var 11 sykkeljenter på jentesamling og treningstur i den velrennomerte Velodromen i Odense. Jentene...
Lagene er definert ut i fra resultater og ranking fra sesongen 2018, samt skjønn på bakgrunn av bevist potensial...
Jason Dyck er 32 år og kommer fra Canada. Han er hyret inn på et seks måneders engasjement hos Norges Cykleforbund som...
NCF har revidert og lanserer herved uttakskriterier for sesongen 2019. Dokumentet beskriver kriteriene for å bli tatt...
Det nærmer seg realisering av velodrom i Asker. Det vil bli et kjempeløft for syklingen på Østlandet. Nå er tiden inne...
Da er Kurskalenderen for våren 2019 oppdatert med de kursene som er klare pr. i dag. Dette gjelder kommissærkurs,...
Foto: Europarådet I kampanjen #starttotalk kommer det frem at det er vanskelig for idrettsbarn å si ifra om...
I dag kom beskjeden om at Gunn-Rita Dahle Flesjå, den mestvinnende norske utøveren i en sommeridrett noensinne, legger...
Slik sparer du penger og støtter fremtidens sykkelsatsning! Som medlem i NCF får du Norges beste sykkelforsikring i...
HAR DERE BEHOV FOR Å UTDANNE MOBILE VAKTER? NCF sin samarbeidspartner holder kurs over hele landet, og der det...