Utvalg og komitèer | NCF

Utvalg og komitèer

LOVUTVALGET:

Stein Arne Hammersland (leder)
Tlf m: 922 32 490
E-post: sahtrek@online.no
   
Inger Ness
Tlf. m: 930 09 728
E-post: inger_ness@yahoo.no

Ove Veum
Tlf. m: 920 40 905
E-post: oveveum@online.no

Jannike Byberg (varamedlem)
Tlf. m: 473 24 913
E-post: jfbyberg@icloud.com

   
DISIPLINÆR- OG SANKSJONSUTVALGET:
   
Øistein Eriksen (leder)
tlf.: 915 18 043
E-post: oei-e@online.no
   
Lisbeth Berntsen Huse
Tlf. m: 994 88 278
E-post: fmoplbh@fylkesmannen.no  
  
Per Inge Simonsen
Tlf. m: 957 78 757
E-post: pisimons@online.no

Roar Sæterhaug (varamedlem)
Tlf. m: 918 97 463
E-post: roarsat@gmail.com
 

KONTROLLKOMITÈEN:
   
Bjørn Hamre (leder)
Tlf. m: 900 56 510
E-post: bjorn.hamre@klp.no 
   
Tone Gellein Halvorsen
Tlf. m: 915 45 493
E-post: Tone.Gellein.Halvorsen@sensonor.no

 Terje Johnsen
 Tlf. m: 934 84 777
 E-post: terjegrut@gmail.com

 Anne-Lise Katle (varamedlem)
 Tlf. m: 900 20 516
 E-post: anne-lise.katle@fleten.no 

 Jan Erik Steen (varamedlem)
 Tlf. m: 922 53 261
 E-post: janerik@norskradiomuseum.no
   

VALGKOMITÈEN:

Gaute Kindervåg (leder)
Tlf. m: 901 72 374
E-post: gki@mento.no

Marianne Balto
Tlf. m: 480 63 358
E-post: mabahen03@yahoo.no

Kjell Bjertnes
Tlf. m: 911 95 550
E-post: post@kjell-bjertnes.no

Heidi Sannes (varamedlem)
Tlf. m: 930 48 284
E-post: sannesheidi@gmail.com

 

TEKNISK UTVALG:

Leder:
Bjørn Birkeland
Tlf: 943 97 451
E-post: bjoebirk@me.com

Kjell Ivar Larsen
Tlf. 906 89 161
E-post: kjilars@online.no

Turid Foss
Tlf. 906 72 287
E-post: tufoss@online.no

Per Gunnar Hansen
Tlf. 926 51 314
E-post: per-gunnar.hansen@ntfk.no

Heidi Stenbock-Haakestad
Tlf. 928 04 303
E-post: heidi.haakestad@gmail.com
 

MASTERSUTVALGET:

Leder:
Jørn Michalsen
m: 913 45 748
E-post: ncfmasters@syklingoslo.no

Medlemmer:

Geir Asbjørn Nilsen
m: 971 37 578
E-post: gasni@online.no

Øyvin Wormnæs
m: 917 96 233
E-post: oew@outlook.com

Camilla Helen Landsverk
m: 416 32 465
E-post: millahelen73@gmail.com

Hugo Strand
m: 970 19 785
E-post: hugo.strand@nb.no

TURRITTUTVALGET:

Morten Mørk (Styrkeprøven)
E-post: morten.mork@styrkeproven.no

Marton Digernes (Bryne CK)
E-post: marton@digernes.eu

Sølvi Amundsen Aas (Birkebeinerrittet)
E-post: solvi@birkebeiner.no

Siri Ommedal (Nordsjørittet)
E-post: siri@nordsjorittet.no

Marit Brokke (Telemark Tours)
E-post: mb@grenlandsk.no

 

Nyheter

Sandefjord Sykleklubb står nok en gang som teknisk arrangør av NM Bane for junior og senior i Odense, Danmark....
VM i maraton gikk i år i Italienske Auronzo Di Cadore. Auronzo ligger i Dolomittene, og området står på UNESCOS...
Norges Cykleforbund arrangerer Mobil-vaktkurs sammen med Eriks Trafikkskole for de som ønsker å være mobil vakt i...
Norges Cykleforbund sender en solid tropp til årets VM Landevei i Innsbruck, som blir arrangert fra 23. - 30. september...
Foto: GP Ruebliland - sammenlagtvinner Enzo Leijnse (Ned), 2. Biniam Girmay Hailu (Eri) og 3. Daniel Årnes (Nor)....
Det var med stor spenning vi reiste til verdenscupfinalen i franske La Bresse. VM nærmer seg med stormskritt og vi har...
Det nærmer seg  verdenscupavlslutning for terrengsykkellandslaget. Ferden går nå til franske La bresse...
Styret i Norges Cykleforbund har gjort et friskt valg når de nå har ansatt ny Generalsekretær. Valget falt på en leder...
Uttak EM MTB junior/U23 i Graz, Østerrike 25.-29. juli og EM MTB Elite i Glasgow, Skottland 7.august   Det...
21. juni bekjentgjorde UCI at de fra 1. juli godkjenner skivebremser i BMX og landevei. Regelverkets ordlyd er pr i dag...