Styret

Forbundsstyret som er NCFs høyeste myndighet mellom Forbundstingene, består av president, 1. og 2. visepresident og 5 styremedlemmer, samt et varamedlem. Det innkalles til Forbundsstyremøte 4-6 ganger i året. Styremøter skal dessuten avholdes når presidenten eller et flertall av styremedlemmene forlanger det. Styret er beslutningsdyktig når et flertall av medlemmene er til stede.

President

Jan-Oddvar Sørnes
Tlf. 908 39 821
E-post: jan-oddvar.sornes@sykling.no
Nordland

1. visepresident

Marit Sælemyr
Tlf. 976 97 545
E-post: Marit.Saelemyr@sykling.no
Hordaland

2. visepresident

Dag Schartum-Hansen
Tlf. 913 84 491
E-post: dag.schartum-hansen@sykling.no
Hedmark

Styremedlem

Tone Midtsveen
Tlf. 476 03 802
E-post: Tone.Midtsveen@sykling.no
Buskerud

Styremedlem

Tord Bern Hansen
Tlf. 951 35 607
E-post: TordB.Hansen@sykling.no
Oslo

 Styremedlem

 Helge Gunnar Garnes Nesse
 Tlf. 476 33 777
 E-post: HelgeG.Nesse@sykling.no
 Rogaland

Styremedlem

Solveig Skottene
Tlf. 934 17 565
E-post: Solveig.Skottene@sykling.no
Oppland
 

Styremedlem

Knut Glad
Tlf. 414 45 444
E-post: Knut.Glad@sykling.no
Oslo

Styremedlem

Vegard Gimre
Tlf. 994 83 441
E-post: Vegard.Gimre@sykling.no
Rogaland

Varamedlem

Wenche Elizabeth Madsen Eriksson
Tlf. 957 05 426
E-post: Wenche.Eriksson@sykling.no
Oslo

Nyheter

Har dere personer i klubb eller region som gjennom sitt frivillige arbeid burde ha blitt tildelt en utmerkelse? Selv...
Utvekslingsprogram gjennom Norges idrettsforbund Søk her: https://www.idrettsforbundet.no/tema/idrettensfredskorps/...
Utvalget har i samarbeid med Region Midt forsøk å finne klubber i Midt-Norge til å arrangerer mesterskapet, ettersom...
Anita Stenberg var glad over å ha fått to stipender for å kunne satse på OL. På bildet fra venstre Ivar Kjellhov, Anita...
Krav om bruk av gule hjelmer for mobile vakter er nå tatt ut av sykkelforskriften.   I august ble...
Vi kan i dag presentere arrangører for NM og NorgesCup Terreng Maraton for 2020 sesongen.   Etter suksessen...
Dette er noe av det som kommer neste år: Det innføres en egen rangering og cup for temporitt på landeveien. Det...
Anita Yvonne Stenberg (27) deltok i World Cup på bane i Hong Kong i helgen, og tok sin første verdenscupseier noensinne...
I disse glade banesport tider, er det kjærkomment med et bilde for å se hvordan arbeidet skrider frem med den nye...
NCF søker arrangører til Uoffisielt NM i Fatbike 2020.   Det åpnes nå opp for arrangører som ønsker å søke...