Styret

Forbundsstyret som er NCFs høyeste myndighet mellom Forbundstingene, består av president, 1. og 2. visepresident og 5 styremedlemmer, samt et varamedlem. Det innkalles til Forbundsstyremøte 4-6 ganger i året. Styremøter skal dessuten avholdes når presidenten eller et flertall av styremedlemmene forlanger det. Styret er beslutningsdyktig når et flertall av medlemmene er til stede.

President

Jan-Oddvar Sørnes
Tlf. 908 39 821
E-post: jan-oddvar.sornes@sykling.no
Nordland

1. visepresident

Marit Sælemyr
Tlf. 976 97 545
E-post: Marit.Saelemyr@sykling.no
Hordaland

2. visepresident

Dag Schartum-Hansen
Tlf. 913 84 491
E-post: dag.schartum-hansen@sykling.no
Hedmark

Styremedlem

Tone Midtsveen
Tlf. 476 03 802
E-post: Tone.Midtsveen@sykling.no
Buskerud

Styremedlem

Tord Bern Hansen
Tlf. 951 35 607
E-post: TordB.Hansen@sykling.no
Oslo

 Styremedlem

 Helge Gunnar Garnes Nesse
 Tlf. 476 33 777
 E-post: HelgeG.Nesse@sykling.no
 Rogaland

Styremedlem

Solveig Skottene
Tlf. 934 17 565
E-post: Solveig.Skottene@sykling.no
Oppland
 

Styremedlem

Knut Glad
Tlf. 414 45 444
E-post: Knut.Glad@sykling.no
Oslo

Styremedlem

Vegard Gimre
Tlf. 994 83 441
E-post: Vegard.Gimre@sykling.no
Rogaland

Varamedlem

Wenche Elizabeth Madsen Eriksson
Tlf. 957 05 426
E-post: Wenche.Eriksson@sykling.no
Oslo

Nyheter

Under lanseringsfesten til Ladies Tour of Norway 13. mai, hadde NCF gleden av å presentere sitt nye jenteprosjekt som...
Rittet starter med en kort prolog over 2 km. Her var i fjor Rasmus Fossum Tiller den raskeste så vi har forhåpninger om...
Til helgen stiller Terrenglandslaget med 6 ryttere i Borrlänge Tour. I etapperittet inngår Nordisk Mesterskap som en av...
Det ble en god dag for noen og en mindre god for andre i gårsdagens VC i Nove Mesto. I menn U 23 leverte Petter et...
Førstkommende helg ruller verdenscupen i gang. Første helg går i tyske Albstadt (VM arrangør neste år) og andre helg i...
Juniorene leverte i helgen. Helene Marie Fossesholm ble 2. Junior jenter og Ole Sigurd Rekdahl ble 3 i gutteklassen....
Det har vært en spennende sykkelhelg. Mange norske syklister har vært i aksjon og mange har levert flotte resultater...
Helgen i Haiming ble vitner om at vi er godt i rute til sesongen. Juniorene leverte meget godt. Ole Sigurd Rekdahl ble...
Flere av våre ryttere ha allerede vært ute å kjørt ritt. Mange kjørte Costa Blanca Bike Race i februar med gode...
Lørdag 6. juli arrangeres Europamesterskapet for terreng maraton, både for eliteklassene og mastersklassene. Da får vi...