Styret | NCF

Styret

Forbundsstyret som er NCFs høyeste myndighet mellom Forbundstingene, består av president, 1. og 2. visepresident og 5 styremedlemmer, samt et varamedlem. Det innkalles til Forbundsstyremøte 4-6 ganger i året. Styremøter skal dessuten avholdes når presidenten eller et flertall av styremedlemmene forlanger det. Styret er beslutningsdyktig når et flertall av medlemmene er til stede.

President

Jan-Oddvar Sørnes
Tlf. 908 39 821
E-post: jan-oddvar.sornes@sykling.no
Nordland

1. visepresident

Marit Sælemyr
Tlf. 976 97 545
E-post: marit.saelemyr@hotmail.com
Hordaland

2. visepresident

Dag Schartum-Hansen
Tlf. 913 84 491
E-post: dag.schartum-hansen@sykling.no
Hedmark

Styremedlem

Tone Midtsveen
Tlf. 476 03 802
E-post: tone.midtsveen@icloud.com
Buskerud

Styremedlem

Tord Bern Hansen
Tlf. 951 35 607
E-post: tord@bernhansen.com
Oslo

 Styremedlem

 Helge Gunnar Garnes Nesse
 Tlf. 476 33 777
 E-post: helgegunnar@gmail.com
 Rogaland

Styremedlem

Solveig Skottene
Tlf. 934 17 565
E-post: solveig.skottene@gjovik.kommune.no
Oppland
 

Styremedlem

Knut Glad
Tlf. 414 45 444
E-post: knut.glad@gmail.com
Oslo

Styremedlem

Vegard Gimre
Tlf. 994 83 441
E-post: vegard.gimre@lyse.net
Rogaland

Varamedlem

Wenche Elizabeth Madsen Eriksson
Tlf. 957 05 426
E-post: wenche.eriksson@gfe.oslo.kommune.no
Oslo

Nyheter

Foto: Europarådet I kampanjen #starttotalk kommer det frem at det er vanskelig for idrettsbarn å si ifra om...
I dag kom beskjeden om at Gunn-Rita Dahle Flesjå, den mestvinnende norske utøveren i en sommeridrett noensinne, legger...
Slik sparer du penger og støtter fremtidens sykkelsatsning! Som medlem i NCF får du Norges beste sykkelforsikring i...
HAR DERE BEHOV FOR Å UTDANNE MOBILE VAKTER? NCF sin samarbeidspartner holder kurs over hele landet, og der det...
Eirik Ulltang oppsummerer sesongen i vedlagte NYHETSBREV Vår hardt satsende utøver i grenen Trial har for femte gang...
Sandefjord Sykleklubb står nok en gang som teknisk arrangør av NM Bane for junior og senior i Odense, Danmark....
VM i maraton gikk i år i Italienske Auronzo Di Cadore. Auronzo ligger i Dolomittene, og området står på UNESCOS...
Norges Cykleforbund arrangerer Mobil-vaktkurs sammen med Eriks Trafikkskole for de som ønsker å være mobil vakt i...
Norges Cykleforbund sender en solid tropp til årets VM Landevei i Innsbruck, som blir arrangert fra 23. - 30. september...
Foto: GP Ruebliland - sammenlagtvinner Enzo Leijnse (Ned), 2. Biniam Girmay Hailu (Eri) og 3. Daniel Årnes (Nor)....