Kontaktinformasjon

Styrets representant/leder:
Marit Sælemyr
Tlf. 976 97 545
E-post: Marit.Saelemyr@sykling.no

GU E-post: GU.Bane@sykling.no

Medlemmer:

May Britt Våland
Tlf. m: 960 19 409
E-post: maybrittrocks@gmail.com

Rolf Morgan Hansen
Tlf m: 971 45 733
E-post: rolfmorgan.hansen@gmail.com

Thomas Fossum
Tlf. m: 915 69 139
E-post: T.fossum@Outlook.com

Geir Inge Ringen
Tlf. m: 917 35 077
E-post: geir.inge.ringen@gmail.com

Tone Hatteland Lima
Tlf. m:408 56 379
E-post: Thl@hitecproducts.no

Martin Feldmann
Tlf. m: 959 05 160
E-post: martin@feldmann.no

 

Administrasjonens representant: 
Hans Falk
Tlf. 970 03 495 
hans.falk@sykling.no

  • Bane

Nyheter Bane

Det ble ikke helt det store jubelbruset i Cambrigde, som forrige helg i Hong Kong, men en 13. plass i Scratch og 8....
I disse glade banesport tider, er det kjærkomment med et bilde for å se hvordan arbeidet skrider frem med den nye...
Anita Yvonne Stenberg (27) deltok i World Cup på bane i Hong Kong i helgen, og tok sin første verdenscupseier noensinne...
Norges Cykleforbunds banesamling ble arrangert på Odensebanen i Danmark helgen 18. - 20. oktober. Ledere var Geir...
Mangelen på velodromer har sendt mesterskapene de siste årene på rundgang mellom velodromer i forskjellige land. Det...
Første World Cup rittet i banesesongen 2019-2020 ble avholdt i Minsk, Hviterussland helgen 1.-3. november. Her ble...
Dette er et flott tiltak, som støttes av Region Øst. Neste år åpnes velodrom i Sola, og vi jobber med realiseriing av...
Anita først over mållinjen i Odense. Foto: Jesper Skovbølle Det ble et godt gjennomført Nordisk mesterskap i...
Sandefjord SK har igjen tatt på seg å være arrangør av Norgesmesterskapet på bane (velodrom). Mesterskapet går av...
Lær deg å sykle på bane i høst - så er du klar når Sola Arena åpner for treninger neste år.  Norges...