Kontaktinformasjon

Styrets representant/leder:
Marit Sælemyr
Tlf. 976 97 545
E-post: Marit.Saelemyr@sykling.no

GU E-post: GU.Bane@sykling.no

Medlemmer:

May Britt Våland
Tlf. m: 960 19 409
E-post: maybrittrocks@gmail.com

Rolf Morgan Hansen
Tlf m: 971 45 733
E-post: rolfmorgan.hansen@gmail.com

Thomas Fossum
Tlf. m: 915 69 139
E-post: T.fossum@Outlook.com

Geir Inge Ringen
Tlf. m: 917 35 077
E-post: geir.inge.ringen@gmail.com

Tone Hatteland Lima
Tlf. m:408 56 379
E-post: Thl@hitecproducts.no

Martin Feldmann
Tlf. m: 959 05 160
E-post: martin@feldmann.no

 

Administrasjonens representant: 
Hans Falk
Tlf. 970 03 495 
hans.falk@sykling.no

  • Bane

Nyheter Bane

Anita først over mållinjen i Odense. Foto: Jesper Skovbølle Det ble et godt gjennomført Nordisk mesterskap i...
Sandefjord SK har igjen tatt på seg å være arrangør av Norgesmesterskapet på bane (velodrom). Mesterskapet går av...
Lær deg å sykle på bane i høst - så er du klar når Sola Arena åpner for treninger neste år.  Norges...
Odense Cyklebane inviteres til Nordisk Mesterskap 4.-6. oktober 2019 på Odensebanen i Danmark. Vedlagt er foreløpig...
Træningen op til at gået super godt. Anita var fysisk og psysisk på toppen. Alle testene viste at Anita var bedre end...
8.-10. februar var 11 sykkeljenter på jentesamling og treningstur i den velrennomerte Velodromen i Odense. Jentene...
Anita Yvonne Stenberg har kvalificeret sig og Norge til VM i banecykling. Det er en lang og hård kamp men det er et...
Det er stort å seire i det tradisjonsrike 6-dagersløpet på bane i København. Anders Oddli og hans danske makker...
Det viser seminaret om banesykling som ble avholdt før årstinget i Region Øst lørdag 2. februar. Blant dem som bidro...
Det nærmer seg realisering av velodrom i Asker. Det vil bli et kjempeløft for syklingen på Østlandet. Nå er tiden inne...