Administrasjon

Norges Cykleforbund
Ringeriksveien 179
1339 Vøyenenga

+ 47 67 80 49 20
+ 47 67 80 49 21
E-post: info@sykling.no
Kontonummer: 5134.06.06012

08.00 - 15.00 (15/5 - 15/9)
08.00 - 15.45 (16/9 - 14/5)

Generalsekretær:

Eystein Thue Stokstad
Tlf. 991 51 225
E-post: eystein.stokstad@sykling.no

  • Daglig ledelse av forbundskontoret
  • Overordnet ansvar økonomi
  • Ansvar for relasjon mot NIF
  • Ansvar administrasjon, ansatte og drift
  • Sponsorer og samarbeidspartnere
     

Spesialrådgiver:

Heikki Dahle
Tlf. 901 03 509
heikki.dahle@sykling.no

  • Ansvarlig teknisk område (lover, regler og normer)
  • Kommissærutvikling (oppsett, samlinger og utveksling)
  • Rådgiver anlegg
  • Sekretær for styret i NCK AS
  • Samband
  • Administrativ oppfølger Ungdomsutvalget og Teknisk utvalg

Koordinator/Web redaktør:

Beate Stenberg
Tlf. 911 37 568
beate.stenberg@sykling.no

  • Kommunikasjon (web, pressemeldinger, nyhetsbrev, årbok)
  • Kurs (kommissær og arrangør, ansvar vaktkurs)
  • Aktivitetsmidler
  • Jenteprosjekt (i samarbeid med Kirsti og May Jorun)
  • Forbundstinget og Fellesmøtet
  • Styresekretær og sekretær for generalsekretær
  • Administrativ oppfølger GU BMX, GU Trial og Mastersutvalget.

Sportskoordinator:

Thomas Dahlsrud
Tlf: 67 80 49 20
thomas.dahlsrud@sykling.no

  • Klubb-/Region-/Medlemsservice (brukerstøtte, rapportering, drakter)
  • Klubb- og regionsutvikling (regionledermøter, klubbveiledere)
  • Lisenser og overganger
  • UCI Team/KF/Elitelag
  • Lover, regler og normer (i samarbeid med Heikki)
  • Forsikring
  • Idrettens administrative verktøy
  • Adm. representant GU Sykkelkross, GU Utfor og Turrittutvalget

Økonomi Controller:

May Jorun Vold Busvold
Tlf. 414 53 305
MayJorunVold.Busvold@sykling.no 

  • Økonomikontroller
  • Ansvarlig kurs (Trener 1, Trener 2 og massasjekurs)
  • Jenteprosjekt (i samarbeid med Kirsti og Beate)
  • GDPR - personvernforordningen

 

Arrangementsansvarlig:

Cato Karbøl
Tlf: 928 93 639
cato.karbol@sykling.no

  • Arrangementsansvarlig (NM og NC, ansvar arr.medarbeidere, søknader)
  • Ansvarlig nasjonal terminliste
  • Arrangementssamling og oppfølging arrangører
  • NCF Ranking
  • Sosiale medier (Instagram, Twitter, Facebook)
  • Øvrige prosjekter arrangement

Sportssjef:

Hans Falk
Tlf. 970 03 495 
hans.falk@sykling.no

  • Leder avdeling Toppidrett (resultat- og personalansvar)
  • Sportslige planer og budsjettansvar sport
  • Ansvar landslag alle grener
  • Anti-doping arbeid
  • Adm. representant GU Landevei og GU Bane
  • Samarbeide med Olympiatoppen
  • Regionsamlinger

Landslagssjef Terreng (Rundbane, Maraton, Utfor) og BMX:

Eddy Knudsen Storsæter
Tlf. 907 50 868
Eddy.Knudsen@sykling.no

  • Budsjettering
  • Organisering reiser/logistikk
  • Uttak av ryttere
  • Coache utøvere og trenere
  • Kvalitetssikre metodikken rundt landslag
  • Administrativ oppfølger GU Terreng

Utøverutvikler unge utøvere:

Kai Lexberg
Tlf. 406 45 551
kai.lexberg@sykling.no

  • Utvikling av unge utøvere
  • Organisering reiser/logistikk
  • Landslagsleder M-junior landevei
  • Uttak av ryttere
  • Materialforvalter
  • Regionsamlinger

Landslagsleder Kvinner landevei:

Carl Erik Pedersen
Tlf. 934 92 512
carlerik.pedersen@sykling.no

  • Organisering reiser/logistikk
  • Uttak av ryttere
  • Samlinger
   

 

Markedskoordinator:

Sondre Kristiansen
Tlf. 456 79 136
sondre.kristiansen@sykling.no

  • Oppfølging av avtaler med samarbeidspartnere 
  • Prosjektmedarbeider "Morgendagens Helter ritt"

Prosjektleder:

Kirsti Ruud
Tlf. 915 91 257
kirsti.ruud@sykling.no

  • Prosjektleder for vaktkurs/"idretten skaper sjanser"
  • Jenteprosjekt (i samarbeid med May Jorun og Beate)
 

Prosjektleder:

Thomas André Jakobsen
Tlf. 915 84 705
Thomas.Jakobsen@sykling.no

  • Prosjektleder for NCF Road Safety
 

Landslagsleder BMX:

Sebastian Kartfjord
Tlf. 986 78 986
Sebastian.Kartfjord@sykling.no

 

Landslagsleder Utfor:

Niclas Stensrud Andersen
Tlf. 480 67 504
Niclas.Andersen@sykling.no
 

 

Landslagstrener Terreng:

Lars Stensløkken
Tlf. 996 24 024
Lars.Stenslokken@sykling.no

 

Prosjektleder Parasykling:

Jason Dyck
Tlf. 413 67 086
Jason.Dyck@sykling.no

  • Trening av parasyklister
  • Trenerkurs parasykling
  • Leder for aktiviteter mot personer med funksjonsnedsettelse
 

Prosjekt Sykkelkids

Stian Remme - stian.remme@sykling.no
Veronica Nytveit - veronica.nytveit@sykling.no

Nyheter

Dette er et flott tiltak, som støttes av Region Øst. Neste år åpnes velodrom i Sola, og vi jobber med realiseriing av...
Skrevet av Mette Bugge, hentet fra aftenposten.no 24.09.19,  Få dager etter at Daniel hadde sonet ferdig sin...
Alexander Kristoff viser gryende VM form og vant 1. etappe av Slovakia rundt i dag. Kristoff spurtslo både Michael...
Erik Hægstad startet sesongen i Norden i håp om å samle poeng og bevise at han var moden for verdenscup deltakelse....
I helgen som var kjørte terrenglandslaget i Italienske Va Di Sole. U 23 guttene våre Anders Johannessen og Martin...
Arbeid og velferdsdirektoratet har i 2019 bevilget midler til Norges Cykleforbund for å tilby arbeidstrening og utdanne...
NCF lanserer et nytt prosjekt neste vår hvor vi har som mål å engasjere en koordinator i hver region som får ansvar...
Et vellykket NM er nå historie. Vi vil benytte sjansen til å takke arrangør for et flott arrangement i utfordrende og...
I går (tirsdag) var det offisiell åpning av den nye pumptracken på Bryn i Bærum. Pumptracken er et nytt spennende ...
Under lanseringsfesten til Ladies Tour of Norway 13. mai, hadde NCF gleden av å presentere sitt nye jenteprosjekt som...