Du er her: Skip Navigation LinksNorges Cykleforbund > Landevei > Master
Dropp navigasjonskoblinger
Landevei
Ritt
Toppidrett
Breddeidrett
Grenutvalg Landevei
Master

 Referater

 VM Masters 2013

 UCI-VM for Masters heter nå
 UCI World Cycling Tour (UWCT)
 Finale. 

 Se også www.uci.ch under
 Cycling for all.

 Øvrig info UWCT 2013-2014


 Mesterskap

 NM Masters IF Frøy 5-6. juli

 Nordisk Mesterskap Sandefjord
 2-3. august


 VM Masters Ljubljana, Slovenia,
 28-31. august


 EM Landevei, Caserta, Italia
 19.-22. juni

 EM Bane, Alkmaar, Holland
 3.-7. september

 VM Bane, Manchester, England
 4.-11. oktober

 NCFs Mastersutvalg


 NCFs Mastersutvalg har i oppgave å videreutvikle tilbudet av aktive ritt til
 veteraner i både landevei og terrengsykling. 

 Mastertvalget har i mandat å:

 - Etablere en Masterscup terminliste.
 - Bestille og kjøpe inn nødvendige medalje, landslagsbekledning og
   mesterskapstrøyer.
 - Landslagsuttak til Nordisk/VM.
 - Kontakt med og koordinering av aktiviteter mot de nordiske land, samt UCI
   og UWCT.


 Medlemmer:

 Nils Enger, Bærum OCK (avgående formann) - 41273678 nils.enger@gmail.com
 Geir Nilsen, Asker CK - 97137578 gasni@online.no
 Rune Steinsvik, Sandefjord SK - 90128472 rune.steinsvik@nordialog.no
 Jon Gravdal, Bærum OCK - 95077947 jon.gravdal@zid.no
 Janne Mollan, SK Ceres - 91998957 j-molla@online.no
 Jan Paulsen, Vesterålen SK - 90931960 jan.paulsen@trollfjord.no
 Heidi Jørgensen Krokdal, CK Victoria - 41600282 heidi.jorgensen.krokdal@hotmail.com


 

 Info Mastercup

   

© 2009 Sykling.no All rights reserved Norges Cykleforbund
Postadresse: PB 170, 1309 Rud | Besøksadresse: Hamang Terrasse 55, 1336 Sandvika
Tel: +47 67 80 49 20 | Fax: +47 67 80 49 21 | E-post: info@sykling.no