Kontaktpersoner | NCF

Kontaktpersoner

JENTER PÅ HJUL PROSJEKTGRUPPA BESTÅR AV:

Navn Region E-post Tlf.
Sophie Thorell Prosjektansvarlig NCF sophie.thorell@sykling.no 942 97 033
Beate Stenberg NCF beate.stenberg@sykling.no 911 37 568
Tone Midtsveen Region TeVeBu tone-midtsveen@live.no 476 03 802
Therese Kristiansen Region Nord theresek86@gmail.com 920 64 649
Martine A. Joks Region Nord martinejoks_97@live.no 991 27 093
Marit Sælemyr Region Vest marit.saelemyr@hotmail.com 976 97 545
Celine Solheim Region Øst celsolheim@gmail.com 484 21 288
Anne-Lise Katle Region Øst Anne-Lise.katle@fleten.no 900 20 516
Hanne Berg Eriksen Region Innlandet hanneberg@live.no 901 44 747
Arild Skjelstad Region Midt Arild.Skjelstad@powel.no 481 64 714


Prosjektgruppa "Jenter på hjul"
Bak fra v: Sophie Thorell, Anne-Lise Katle, Tone Midtsveen, Marit Sælemyr og Arild Skjelstad.
Foran fra v.: Therese Kristiansen, Martine A. Joks og Beate Stenberg.

TA GJERNE KONTAKT MED OSS OM DU HAR SPØRSMÅL OM "JENTER PÅ HJUL".

Nyheter

Siste runde i verdenscupen gikk i tsjekkiske Nove Mesto, kåret til den beste arenaen de siste 5 årene i verdenscupen....
(foto: EGO-Promotion) Det ble ingen super helg for de norske terrengsyklistene i helgen. Et gledelig unntak var...
Årets EM maraton gikk i år i Italienske Spilimbergo 1 times kjøring nord for Venezia. Et fantastisk område for...
Bilde: Prosjektleder for kursutvikling Vidar Bringeland Sørensen og prosjektkoordinator Kirsti Ruud har gjort en...
Illustrasjonsbilde: Det norske U23 landslaget for kvinner før EM fellesstarten i fjorårets Danmark. Norges...
Opplæring av private vakter under sykkelritt blir mindre kostnadskrevende og enklere å gjennomføre med nettkurs....
(f.v.) President i A.S.O, Jean-Etienne Amaury; rittambassadør Thor Hushovd, forsvarsminister Frank Bakke-Jensen og...
Så langt er det avholdt 16 kurs for løypevakter, der 566 personer har deltatt i klasseromskurs rundt om i landet. Neste...
Norges Cykleforbund skal i slutten av 2017 kartlegge tilbudet som finnes i klubber for parasyklister. Hvis du ønsker å...
GU CX har i samarbeid med sportslig avdeling satt sammen følgende «guide» for å synliggjøre mulighetsrommet og...